Naučím se ve tmě čarovat?

24.07.2018

Občas se lidé ptají, zda se jim při terapii tmou aktivují mimosmyslové schopnosti, zda se jim probudí kundalíny, otevře třetí oko, uvidí auru, či zda se naučí čarovat? 

Ptám se jich, proč to chtějí, proč by chtěli vidět auru, mít otevřené třetí oko, proč by chtěli umět čarovat? No a většinou při hovoru přijdeme na to, že nežijí štastný život, jsou si odcizení, neví kým jsou, jejich vztahy nejsou uspokojivé a naplněné, mají problémy, konflikty a neví co s tím a čarování jim má pomoci to překonat, přežít, či se tomu vyhnout. To jsou však všechno témata se kterými se dá účinně pracovat a terapie tmou pod zkušeným vedením s nimi může pomoci. Z určitého úhlu pohledu je mnohem snadnější a hlavně smysluplnější nalézt v životě rovnováhu a naučit se žít život štastně a naplněně, nalézt ve světe místo, kde jsem ve svém středu, skutečný a pravivý, než se učit nějaké nadpřirozené schopnosti s pochybnou motivací. 

Nikdo dopředu neví co nás na cestě životem potká. Někomu se stane, že se cestou naučí i něco spirituálního či magického, co jiní lidé neumí. Co však dává životu opravdový smysl a hloubku, je klást si otázku, kým doopravdy v nejhlubší hlubině své duše jsem? Co mne činí opravdu šťastným a co z duše nenávidím? Co je můj úkol a jaké místo ve světě zaujmout, abych zároveň rostl a učil se, a zároveň byl přínosem pro své blízké a pro evoluci lidského vědomí?