Zde je postup, jak absolvovat Terapii tmou u Brna:

 1. Přečtěte si v první řadě pozorně tyto stránky. Podrobně se seznamte s tím, co terapie tmou obnáší, kdy je a kdy není vhodná. V případě dotazu či nejasnosti mi napište mail (můžete využít tento formulář https://www.terapie-tmou-u-brna.cz/objednejte-se-jiz-dnes/
 2. Upřímně si zodpovězte otázku, zda chcete terapii tmou absolvovat a zda je pro to váš zdravotní stav vhodné.
 3. Poté se podívejte do kalendáře, který naleznete na těchto stránkách (opět v sekce "objednejte se již dnes"). Vyberte si volný termín.
 4. Emailem se objednejte.
 5. Mailem, nebo telefonicky spolu probereme všechny náležitosti.
 6. Po příjezdu k nám se krátce seznámíme, provedu Vás maringotkou a vše vysvětlím. Doladíme Vaše požadavky a zodpovím dotazy. Začátek terapie je ve 13:00, ukončení pak v 10:00. Nepřijíždějte dříve, dříve Vás nemohu přijmout. Nepřijíždějte ani později. Prostě přijeďte včas :-D
 7. TMA
 8. Ukončení terapie, aklimatizace na svět světel a stínů, cesta domů atd :-)

Další podmínky:

 1. Vaše objednávka terapie je závazná. Záloha za rezervaci termínu je nevratná. V případě, že se k terapii bez závažných důvodů nedostavíte, záloha propadá.
 2. V případě, že Vaši terapii předčasně ukončíte, na Vás hledím, jako byste ji absolvovali celou. Na vracení již uhrazených finančních prostředků v tomto případě nemáte nárok.
 3. V případě jakýchkoliv změn, nových závažných skutečností či okolností, mne neprodleně kontaktujte. Na všem se dá vždy domluvit, když mne včas kontaktujete a informujete.
 4. Nástup je ve 13:00 hod, ukončení zpravidla do 10:00 hod. posledního dne.
 5. V případě porušení podmínek terapie tmou (kouření v maringotce, užívání jiných návykových látek, uvedení nepravdivých údajů atd.) jsem oprávněn Vaši terapii ihned ukončit. Na vracení již uhrazených finančních prostředků v tomto případě nemáte nárok.
 6. V případě extrémních klimatických podmínek (silné mrazy, tropické teploty) s Vámi bude domluven náhradní termín terapie tmou.

Co si vzít sebou a na co nezapomenout !

 1. Vemte si spacák. Maringotka je vybavena postelí s matrací a polštářem. Není zde peřina.
 2. Můžete si vzít MP3 přehrávač, jen se ujistěte, že Vás jeho dioda či podsvícení nebude ve tmě rušit.
 3. Můžete si vzít buben, nebo jiný hudební nástroj, osobní talisman, či jiný předmět, který ve tmě toužíte mít sebou.
 4. Nůžete si vzít blok a pastelky či propisku.
 5. Nezapoměňte říci svým blízkým, že Vás nebude možné kontaktovat. Ani telefonicky, ani formou SMS, ani nijak jinak. Ve vyjímečných a závažných případech pochopitelně kontakt zprostředkuji já.