Zde je postup, jak absolvovat Terapii tmou u Brna:

 1. Přečtěte si v první řadě pozorně tyto stránky. Podrobně se seznamte s tím, co terapie tmou obnáší, kdy je a kdy není vhodná. V případě dotazu či nejasnosti mi napište mail (můžete využít tento formulář https://www.terapie-tmou-u-brna.cz/objednejte-se-jiz-dnes/
 2. Upřímně si zodpovězte otázku, zda chcete terapii tmou absolvovat a zda je pro to váš zdravotní stav vhodné.
 3. Poté se podívejte do kalendáře, který naleznete na těchto stránkách (opět v sekce "objednejte se již dnes"). Vyberte si volný termín.
 4. Emailem se objednejte.
 5. Mailem, nebo telefonicky spolu probereme všechny náležitosti.
 6. Po příjezdu k nám se krátce seznámíme, provedu Vás maringotkou a vše vysvětlím. Doladíme Vaše požadavky a zodpovím dotazy. Začátek terapie je ve 13:00, ukončení pak v 10:00. Nepřijíždějte dříve, dříve Vás nemohu přijmout. Nepřijíždějte ani později. Prostě přijeďte včas :-D
 7. TMA
 8. Ukončení terapie, aklimatizace na svět světel a stínů, cesta domů atd :-)

Další podmínky:

 1. Vaše objednávka terapie je závazná. Záloha za rezervaci termínu je nevratná. V případě, že se k terapii bez závažných důvodů nedostavíte, záloha propadá.
 2. V případě, že Vaši terapii předčasně ukončíte, na Vás hledím, jako byste ji absolvovali celou. Na vracení již uhrazených finančních prostředků v tomto případě nemáte nárok.
 3. V případě jakýchkoliv změn, nových závažných skutečností či okolností, mne neprodleně kontaktujte. Na všem se dá vždy domluvit, když mne včas kontaktujete a informujete.
 4. Nástup je ve 13:00 hod, ukončení zpravidla do 10:00 hod. posledního dne.
 5. V případě porušení podmínek terapie tmou (kouření, užívání jiných návykových látek, uvedení nepravdivých údajů atd.) jsem oprávněn Vaši terapii ihned ukončit. Na vracení již uhrazených finančních prostředků v tomto případě nemáte nárok.
 6. V případě extrémních klimatických podmínek (silné mrazy, tropické teploty) s Vámi bude domluven náhradní termín terapie tmou.

Co si vzít sebou a na co nezapomenout !

 1. Vemte si spacák. Maringotka je vybavena postelí s matrací a polštářem. Není zde peřina.
 2. Můžete si vzít buben, nebo jiný hudební nástroj, osobní talisman, či jiný předmět, který ve tmě toužíte mít sebou.
 3. Nůžete si vzít blok a pastelky či propisku.
 4. Nezapoměňte říci svým blízkým, že Vás nebude možné kontaktovat. Ani telefonicky, ani formou SMS, ani nijak jinak. Ve vyjímečných a závažných případech pochopitelně kontakt zprostředkuji já.